Nite Ize Ürünlerinin Hepsini Bir Arada Bulabileceğiniz IBARTECH Resmi Satış Sitesi Açıldı

6449

 

Daha önce bir çok ürün incelemesini yayınladığım, yakında yeni Manyetik Bağlantı Kılıfı ve Vent Mount Kit ürünlerinden de bahsedeceğim Nite Ize’nin resmi Türkiye distribütörü Aybar Teknoloji Paz. Dağ. Tic. A.Ş. artık kendi satış sitesi olan http://www.superelma.com/ açıldı.

Bu ürünleri daha önce iş ortakları olan D&R, Hepsiburada, Gittigidiyor ve n11 gibi online siteler üzerinden ve Apple Premium Reseller’lar gibi fiziksel mağazalardan alabiliyorduk, ancak tüm ürünlerinin ve markalarının bulunduğu ayrı bir site açmaları daha iyi olmuş.

superelma1

Nite Ize markasının yanında BlueAnt, 94Fifty, PhotoFast gibi diğer markalarının da satışlarını gerçekleştireceklerini tahmin ettiğim bu sitede, artık ürün yelpazesinin de genişlemesinden ötürü kendi resmi satış siteleri olan http://www.superelma.com/ Nite Ize müşterilerine daha farklı ürünler sunacağından şüphem yok.

superelma nite ize indirimli paket ürünler

superelma.com’da, ilk dikkatimi çeken, Nite Ize ürünlerine yaklaşık 65 TL’ye varan indirimlerle sahip olabileceğiniz ürün paketleri mevcut. Yani ürünleri tek tek almak yerine 2’li ve 3’lü paket halinde alarak 65 TL’ye kadar indirimli sahip olabiliyorsunuz. Bu ürünlere de “İndirimli Paket Ürünler” kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Öncelikli olarak “İndirimli Paket Ürünler” kısmından istediğiniz bir ürün kombinesi varsa bu şekilde Nite Ize denizine indirimli fiyattan dalmanızı tavsiye ederim. Benim şahsi fikrim Nite Ize Steelie Car Mount Kit ve Pedestal Kit’ini paket halinde almakta fayda var.

stelie_banner

 

Ayrıca not olarak eklemek isterim Steelie grubunun tüm manyetik soketleri birbiriyle uyumludur. Yani her ürünü aslında birbirinin tamamlayıcısı niteliğinde oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir