Windows ve Mac’de Android Uygulamalarını Çalıştırın

1

BlueStacks denilen bu uygulama kendine ait arayüz ile birlikte tam bir Android tablet performansında çalışıyor. Android markete girerek istediğiniz oyun veya uygulamayı indirdikten sonra kullanabiliyorsunuz. Uygulama ilk kurulduktan sonra kendi gmail hesabınız ile aynı Android cihazlarınızdaki gibi giriş yaparak kullanabiliyorsunuz. İş yerinde fazla kurcalayamadım ama denemek için Flappybird oyununu indirip kurdup ve birkaç test ettim. İş yerinde kullandığım  monitör 22″ olmasına rağmen hiç görüntüde bozulmalar olmuyor. Android serüvenine Windows veyahut Mac bilgisyarınızdan devam etmek istiyorsanız aşağıdaki linkten her iki işletim sistemi için olan uygulamayı indirebilirsiniz.

2

 

Flappybird oyunu aşağıda gördüğünüz gibi tam ekran olarak oynasanız bile oyunun doğası gereği böyle bir manzara ile karşılaşıyorsunuz.

 

3

BLUESTACK

 

 

 

“Windows ve Mac’de Android Uygulamalarını Çalıştırın” için 2 yorum

  1. Ben Asus Vivotab Atom Z2670 windows 8.1 tablete kurdum 2 Gb rami olmasına rağmen çok kastı. Hızlı oyunlarda tepki yetmiyor. Ancak kuzuları baktığınız bir oyunu ve şu konuşan kediyi verimli çalıştırabildim.

    1. bende core 2 duo masaustu eski pc de kullanıyorum ama kasma felan çok nadir gerçi angrybirds vs tarzı birkaç oyun oynadım o kadar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir